Аккредитованный участник электронной системы публичных закупок Украины Prozorro

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

Вопросы к закупке

Підтвердження можливості поставки

9 дек. 2020 12:12 Есть ответ
Доброго дня, шановний Замовник. Просимо Вас змінити вимогу щодо підтвердження можливості поставки товару , а саме "Учасник повинен підтвердити можливість поставки запропонованого ним Товару, у кількості та в терміни, визначені цією Документацією та пропозицією Учасника. На підтвердження Учасник повинен надати файл відсканований з Оригіналу листа виробника...". Замість гарантійного листа виробника, просимо Вас вказати " На підтвердження Учасник повинен надати гарантійний лист щодо можливості поставки". Це зумовленно тим що, кількість товару який планується закупити є невеликою і завжди є в наявності на складі. До того ж, ця вимога є антиконкурентною та обмежує кількість можливих Учасників, що суперечить принципам та місії Прозорро. Дякуємо

Ответ:

10 дек. 2020 13:30

Шановний учаснику. Якщо у вас є можливість поставити товар згідно оголошення, підтвердіть його будь - ласка гарантійним листом виробника. Це підтверджує якість та кількість товару, який був вказаний за технічною характеристокою до виробів згідно оголошення.Дякую.
Наименование:
ФОП ПЕТРЕНКО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Код ЕГРПОУ:
2835817336
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 73034, Херсонська область, Херсон, пр.200 років Херсону

Дискримінаційна вимога

10 дек. 2020 14:23 Есть ответ
Шановний замовник. Просимо прибрати вимогу підтверждення можливості поставки продукції шляхом надання листа від виробника. Це зумовлено тим що виробник дає лише один такий лист та тільки одному учаснику. Таким чином Ви звужуєте коло учасників до одного, та обмежуєте участь інших учасників. ЦЕ Є ДИСКРИМІНАЦЇЯ. До того ж кількість товару яку Ви плануєте придбати є невеликою і є у навності у будь якій аптеці, тому на наш погляд не потребує гарантіїї поставки виробником. Вказані Вами конкретні торгові марки та наявність листа від виробника є виправданими, якщо Замовник має певні домовленості з конкретним постачальником. Наголошуємо, що публічні закупівлі згідно чинного законодавства мають відбуватись на принципах добросовісної конкуренції серед учасників; недискримінації учасників та рівного ставлення до них. Згідно ч.4 ст.5 ЗУ “Про публічні закупівлі” Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Ч.4 ст. 22 ЗУ “Про публічні закупівлі” тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Тому звертаємось до Вас ще раз з проханням внести зміни, а саме - замість гарантійного листа виробника, просимо Вас вказати " На підтвердження Учасник повинен надати гарантійний лист щодо можливості поставки". Цим та попереднім листами ми доводимо до Вашого відома про наявність дикримінаційною вимоги з Вашого боку щодо інших учасників. Якщо Ви знову проігноруєте цей факт повідомляємо Вас, що залишаємо за собою право оскарження даної закупівлі в ДАСУ (Державна аудиторська служба України) та АМКУ (Антимонопольний комітет України).

Ответ:

11 дек. 2020 11:07

Шановний учасник Надання гарантійного листа від виробника є гарантією, що учасник є надійним постачальником та займає стабільну та вагому позицію на відповідному ринку України, що дозволяє йому звернутися до виробника, а він в свою чергу від імені учасника гарантує якість та своєчасну поставку товару Замовнику. Забезпечення високої якості товару, адже лише безпосередньо виробник продукції може гарантувати Замовнику належну якість та високі показники терміну придатності товарів (принцип ефективності та раціональності закупівлі), тому підтвердження дотримання термінів придатності та якості підтверджується гарантійним листом виданого відповідним виробником Забезпечення мінімальної націнки на товар, а як наслідок нижчих цінових пропозицій, адже учасник що співпрацює безпосередньо з виробником як правило має можливість запропонувати найдешевші ціни. (принцип максимальної економії ). З огляду на зазначене, нашим підприємством в даній процедурі закупівель жодним чином не порушуються загальні принципи здійснення закупівель, зокрема, щодо недискримінації учасників, добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії та ефективності, а відтак на даному етапі відсутні підстави для задоволення Вашої вимоги. Крім того, існує досвід попередніх торгів, на яких недобросовісні Учасники пропонують товари, не звертаючись до виробників щодо виконання таких поставок, включають у свою пропозицію товари, що не відповідають технічним характеристикам, завідома вводячи в оману Замовника. Замовник зі свого боку не має змоги бути експертом щодо наданих учасниками документів, але завжди може звернутись до виробників щодо підтвердження повноважень якихось учасників у разі наявності листа. Адже після визначення переможця та укладення договору Замовник не може впливати на дії недобросовісних Учасників.
Наименование:
ФОП ПЕТРЕНКО ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Код ЕГРПОУ:
2835817336
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 73034, Херсонська область, Херсон, пр.200 років Херсону

Информация о заказчике

Наименование:
Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг" Миколаївської обласної ради
Код ЕГРПОУ:
32884704
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 54003, Миколаївська область, Миколаїв, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 138-Б