Аккредитованный участник электронной системы публичных закупок Украины Prozorro

Реконструкція штучних покриттів на аеродромі Озерне

Вопросы к закупке

Відсутня ТД

29 янв. 11:22 Есть ответ
Шановний замовник. Просимо додати Тендерну документацію.

Ответ:

29 янв. 15:05

Доброго дня. Тендерна документація завантажена. Дякую, за запитання.

Аналогічний договір

1 февр. 11:28 Есть ответ
Просимо надати уточнення, чи буде вважатись за помилку поданий аналогічний договір Російською мовою, якщо так то чи потрібен переклад на Українську всього договору з додатками та поправками чи вистачить перекладу основної частини?!

Ответ:

1 февр. 14:39

Доброго дня. Ні, переклад на Українську мову не потрібен, договір чи договора подавати в такому вигляді в якому їх було укладено. ЗВЕРТАЄТЬСЯ УВАГА! Замовником вимагається наявність документально підтвердженого досвіду виконаного аналогічного договору (загальна вартість якого складає не менше 100 000 000,00 грн.) в період з 2014 по 2020 роки, з нового будівництва чи реконструкції штучних покриттів аеродромів (аеропортів) та злітно-посадкових смуг (де Учасник виступає Генеральним підрядником, договори субпідряду розглядатися не будуть), незалежно від форми власності та джерел фінансування, введених в експлуатацію, та повинна включати інформацію щодо замовника (із зазначенням його найменування, адреси, та контактних даних), предмета договору, ціни договору та стану належного виконання договору(ів) стосовно якості та строків, бажано наявність досвіду роботи з військовими частинами та установами Міністерства оборони України.

Питання щодо довідок на переможця закупівлі

19 февр. 17:23 Есть ответ
Доброго дня! У розділі 5, пункті 5.4 зазначено Переможець торгів у строк, що не перевищує П'ЯТИ днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику на адресу:: ... і серед цього переліку є документи: 5) Оригінал або нотаріально завірену копію довідки або витягу з реєстру про відсутність судимості, виданих відповідним підрозділом Міністерства внутрішніх справ України фізичній особі, яка є учасником, для підтвердження інформації, що її не було засуджено за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої знято або не погашено в установленому законом порядку (для фізичних осіб-підприємців). 6) Оригінал або нотаріально завірену копію довідки або витягу з реєстру про відсутність судимості, виданих відповідним підрозділом Міністерства внутрішніх справ України службовій (посадовій) особі учасника, яка підписала цінову пропозицію, для підтвердження інформації, що її не було засуджено за злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якого знято або не погашено в установленому законом порядку (для юридичних осіб). 8) Оригінал або нотаріально завірену копію довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, видана відповідно до наказу Міністерства фінансів України № 733 від 03.09.2018. Але ці документи відносяться до пункту 6 статті 17 а саме 6. Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує ДЕСЯТИ днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частиною другою цієї статті. Якщо ми подамо документ через 7-8 днів, чи буде це помилкою або порушенням Закону?

Ответ:

22 февр. 10:06

Доброго дня. До тендерної документації будуть внесені відповідні зміни.

довідка з банку

22 февр. 20:08 Есть ответ
У пп.1 п.1 розділу ІІІ тендерної документації зазначено, що у складі тендерної пропозиції учасник повинен надати, зокрема, оригінал(ли) довідки(док) з обслуговуючих банків про поточний стан рахунку. Просимо роз’яснити, яку саме інформацію повинна містити така довідка та що мається на увазі під «поточним станом рахунку», щоб відповідати умовам Тендерної документації?

Ответ:

24 февр. 10:52

Доброго дня. Довідка має містити інформацію про фактичний стан рахунку на період проведення подачі пропозицій учасника. Дану довідку надає обслуговуючий банк безоплатно, яка називається Довідка про поточний стан рахунку.

документи переможця

22 февр. 20:10 Есть ответ
Відповідно до Протоколу засідання тендерного комітету військової частини А3641 від 22.02.2021 року № 7 було внесені зміни в п.п 5.4. п 5 розділу ІІІ тендерної документації та встановлено, що Переможець торгів, у строк, що не перевищує 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати на адресу Замовника, зокрема документи, які підтверджують відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі відповідно до ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі». В той же час, до п.п. 5.12 п 5 розділу ІІІ Тендерної документації такі зміни внесені не були, та наразі встановлено, що у разі ненадання учасниками у строк, що не перевищує П’ЯТИ днів з дати розкриття тендерних пропозицій документів зазначених у підпункті 5.4. пункту 5 цього розділу, їх тендерні пропозиції будуть відхилені, як такі що не відповідають умовам тендерної документації. Просимо узгодити між собою умови тендерної документації задля уникнення різного трактування вимог документації.

Ответ:

23 февр. 09:22

Доброго дня. Дякую за запитання. Вказані невідповідності будуть виправлені.

Информация о заказчике

Наименование:
Військова частина А3641
Код ЕГРПОУ:
09542151
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 21007, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Стрілецька, 105