Аккредитованный участник электронной системы публичных закупок Украины Prozorro

Капітальний ремонт і реставрація

Вопросы к закупке

Вимоги до учасників

3 мар. 17:39 Есть ответ
Доброго дня. Згідно Закону України про Публічні Закупівлі Замовник не має права вимагати від постачальників два аналогічних договори. Вимагаємо відкоригувати кваліфікаційні критерії у тендерній документації та завантажити оневлений перелік до майданчику.

Ответ:

4 мар. 09:25

Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі"стаття 16 частина 2:Замовник установлює один або декілька кваліфікаційних критеріїв: 3)наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного(аналогічних) за предметом закупівлі договору(договорів)!!! Замовник визначив у своїх вимогах кількість не менше 2-х.Це не перечить чинному законодавству. Ваша вимога є необгрунтованою, тому не підлягає задовільненню.

Дефектний акт

4 мар. 10:13 Есть ответ
переглянте обсяг робіт в п. 81. Або виправте або надайте пояснення. Дякуємо.

Ответ:

4 мар. 11:42

Доброго дня! Технічна помилка в п.81 виправлена.Оновлена редакція документів закупівлі опублікована на веб-сайті. Дякуємо за порозуміння.

Додаток № 3 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі

9 мар. 16:18 Есть ответ
Добрий день, надайте роз'яснення додаток №3 ПРОПОЗИЦІЯ СПРОЩЕНОЇ ЗАКУПІВЛІ ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПДВ, а якщо Учасник не платник ПДВ, то додаток №3 до тендерної документації заповнювати та подавати не потрібно? Роз'ясніть або виправте. Дякуємо

Ответ:

9 мар. 16:40

Додаток № 3 Пропозиція спрощеної закупівлі подають усі учасники . Технічна помилка у назві додатку № 3 Пропозиція спрощеної закупівлі для платників ПДВ.

Вопросы к лотам

Підтвердження працівників

9 мар. 11:06 Есть ответ
Згідно вимог ТД учасник має надати документи, які підтверджують перевірку знань з охорони праці керівника підприємства та відповідальної особи з охорони праці, та документи, які підтверджують проходження навчання і перевірку знань з питань пожежної безпеки керівника підприємства.Посвідчення та Витяг з протоколу засідання комісії яка перевірила знання Законодавства України з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, гігієни праці, виробничої санітарії (Загальний курс з ОП) у працівників та керівника підприємсва-учасника буде достатнім, щоб відповідати вимогам тендерної документації?

Ответ:

9 мар. 14:08

Навчання з ОП(охорона праці) та навчання з пожежної безпеки це два різних напрямків спеціального навчання.Вимоги до ТД Замовник визначив саме такими.

Информация о заказчике

Наименование:
Відділ освіти молоді та спорту Водянської сільської ради Кам,янсько-Дніпровського району Запорізької області
Код ЕГРПОУ:
41821587
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 71316, Запорізька область, Водяне, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 143 А