Аккредитованный участник электронной системы публичных закупок Украины Prozorro

Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)

Вопросы к закупке

"По кожному лоту окремо"?

8 мар. 20:00 Есть ответ
Просимо надати роз'яснення терміну "по кожному лоту окремо", який застосовано Замовником в додатку № 2 та додатку № 4 (п 3.4.) до тендерної документації.

Ответ:

9 мар. 16:24

Шановний учаснику, до тендерної документації в додатку № 2 та додатку № 4 (п 3.4.) будуть внесені зміни.

Визначення типу предмета закупівлі

9 мар. 09:45 Есть ответ
Доброго дня! Замовник в п.4.1 Розділ І. Загальні положення, Тендерній документації зазначив "ДК 021-2015:09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія) та в п.4.2 зазначив "товар". Але в "Ціновій пропозиції" Додаток 1, "Технічна, кількісна та якісна специфікація" Додаток 2, в "Проекті Договору" Додаток 3 вже зазначено "Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії) як послуга. Прохаємо надати розяснення який саме тип предмета закупівлі вибрав замовник? Так як тарифи на "постачання теплової енергії" та на "теплову енергію" затвердженний НКРЕКП різний!

Ответ:

9 мар. 16:25

Шановний учаснику! Предмет закупівлі товар, ДК 021-2015:09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (теплова енергія). До тендерної документації будуть внесені зміни.

Стосовно Лотів

9 мар. 09:52 Есть ответ
Доброго дня! Замовник в п.4.3 Розділ І. Загальні положення, Тендерної документації зазначив: "Окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено". Але в Додаток 2 "Технічна, кількісна та якісна специфікація" Замовник зазначає: "Учасник в складі тендерної пропозиції надає розрахунок вартості теплової енергії по кожному лоту окремо"!!!! В ч.3.4, Додаток 4, Тендерної документації Замовник зазначає: "3.4. Учасник в складі тендерної пропозиції надає розрахунок вартості теплової енергії по кожному лоту окремо"!!! Прохаємо надати розяснення, що саме мав на увазі Замовник? Та який розрахунок повинен бути наданий?

Ответ:

9 мар. 16:28

Шановний учаснику!В п.4.3 Розділ І. Загальні положення, Тендерної документації зазначив: "Окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено". Це дійсно так. До тендерної документації будуть внесені зміни.

Стосовно теплового навантаження

9 мар. 09:55 Есть ответ
Доброго дня! Зі змісту тендерної документації не зрозуміло, яке максимальне теплове навантаження на опалення Гкал/год та максимальне теплове навантаження на гаряче водопостачання Гкал/год по об'єкту? Для визначення вартості предмету закупівлі, прохаємо внести зміни в тендерну документацію та зазначити: - Максимальне теплове навантаження на опалення Гкал/год, визначене в попередньому договорі з теплопостачальною організацією. - Максимальне теплове навантаження на гаряче водопостачання Гкал/год, визначене в попередньому договорі з теплопостачальною організацією. Заздалегідь вдячні за відповідь

Ответ:

9 мар. 20:29

Шановні учасники! Ми новостворена юридична оргнізація, тому не маємо договору з попередньою організацією, яка надавала теплову енергію.

Тип предмета закупівлі

9 мар. 10:07 Есть ответ
Доброго дня! Прохаємо привести Тендерну документацію у відповідності до визначеного предмету закупівлі Товар чи Послуга?

Ответ:

9 мар. 16:29

Шановний учаснику! Предмет закупівлі товар. До тендерної документації будуть внесені зміни.

Відсутне теплове навантаження

10 мар. 09:35 Есть ответ
Доброго дня! Зі змісту тендерної документації не зрозуміло, яке максимальне теплове навантаження на опалення Гкал/год та максимальне теплове навантаження на гаряче водопостачання Гкал/год по об'єкту? Для визначення вартості предмету закупівлі, прохаємо внести зміни в тендерну документацію та зазначити: - Максимальне теплове навантаження на опалення Гкал/год, - Максимальне теплове навантаження на гаряче водопостачання Гкал/год. В разі не внесення в Тендерну документацію теплового навантаження, Учасник для якого затвердженні двохставкові тарифи не зможе провести розрахунки на зазначені Гкал, та не зможе прийняти участь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответ:

10 мар. 12:47

Доброго дня, шановний учасник! Теплове навантаження на опалення будівлі школи 0,229449 Гкал/год, а будівлі харчоблоку 0,029679. До тендерної документації будуть внесені зміни.

Стосовно строків

10 мар. 13:36 Есть ответ
Доброго дня! Прохаємо надати інформацію обсяг теплової енергії - 205,30 Гкал на який період необхідний Замовнику?

Ответ:

10 мар. 14:49

Доброго дня, шановний учасник! Вказаний обсяг теплової енергії потрібен на період з 01.04.2021 до 31.12.2021.

Информация о заказчике

Наименование:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №11 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Код ЕГРПОУ:
22548388
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 36007, Полтавська область, місто Полтава, вул. Маршала Бірюзова, буд. 64