Аккредитованный участник электронной системы публичных закупок Украины Prozorro

ДК 021:2015 Код 44510000-8 Знаряддя Коса ручна для трави

Вопросы к закупке

Заміна умов оплати.

22 апр. 11:38 Есть ответ
Відкриті джерела містять інформацію про кілька десятків відкритих виконавчих проваджень, які відкрити за судовими рішеннями за фактами невиконання договірних зобов’язань по оплате поставленої продукції Державним підприємством «Завод імені В.О. Малишева». Виконавчі дії державного виконавця з примусового виконання судових рішень представниками ДП «Завод імені В.О. Малишева» в суді оскаржуються, у провадженні господарського суду Харківської області знаходиться справа про банкрутство ДП «Завод імені В.О. Малишева». Таким чином, добровільно ДП «Завод імені В.О. Малишева» продукцію систематично не оплачує, примусовому стягненню коштів за поставлену продукцію перешкоджає. У зв’язку з вищезазначеним питання: Чи є можливість змінити умови оплати за тендером на передоплату?

Ответ:

23 апр. 13:21

Доброго дня. Дякую Вам за питання. Підприємство має заборгованість та брак обігових коштів але в повній мірі відповідає за своїми зобов'язаннями перед кредиторами. Змінити умови оплати неможливо.

Щодо відсутності відповідальності ДП «Завод імені В.О. Малишева» за своїми зобов'язаннями перед кредиторами.

23 апр. 14:37
Дякуємо за відповідь. Твердження про в повній мірі відповідальність ДП «Завод імені В.О. Малишева» за своїми зобов'язаннями перед кредиторами не відповідає дійсності. Наприклад, у нашому випадку, не оплачені поставки, починаючи з липня 2017 (!) року, вимоги оплати боргу ігноруються і залишаються без відповіді, законному стягненню боргу державним виконавцем юристи ДП «Завод імені В.О. Малишева» перешкоджають.

Информация о заказчике

Наименование:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАВОД ІМЕНІ В.О.МАЛИШЕВА"
Код ЕГРПОУ:
14315629
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 61037, Харківська область, Харків, ХАРКІВ, ул. Плеханівська, 126