Аккредитованный участник электронной системы публичных закупок Украины Prozorro

Здійснення цілодобового спостереження та технічного обслуговування системи пожежної сигналізації, підключення до пункту (пульту) централізованого спостереження системи пожежної сигналізації, передавання тривожних сповіщень та приймання сигналів.

Вопросы к закупке

дискримінаційна вимога

27 апр. 11:45
Доброго ранку! Шановний замовнику, у тендерній документації наявна вимога щодо надання Довідки про наявність у виконавця власного ПЦС та мобільних груп на території Української ОТГ, які мають на це дозвіл на обслуговуваній території. Як потенційний учасник з великим позитивним досвідом роботи у вказаній сфері, за відсутності власного ПЦС та мобільних груп на території Української ОТГ, не має можливості прийняти участь у закупівлі, що є дискримінаційним і по відношенню до інших учасників. Крім цього, вказане тягне за собою численні порушення у сфері публічних закупівель, зокрема суттєве зменшення компаній учасників. Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів здійснюються суб'єктами господарювання на підставі отриманої Ліцензії ДСНС на право виконання робіт протипожежного призначення. Виконання робіт з протипожежного призначення регулюються Ліцензійний умовами провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, затвердженні Постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 року № 852. Ці Ліцензійні умови визначають вичерпний перелік вимог, обов'язкових для виконання ліцензіатом, та вичерпний перелік підтверджувальних документів, що додаються до заяви про одержання ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення. Тобто, учасники можуть і повинні надавати вказані у даній процедурі закупівлі "Послуги " на підставі отриманої ними ліцензії, жодних інших документів (або обов'язку їх отримати) на законодавчому рівні для учасників не встановлено. Крім того дія вищезазначениї ліценції поширюється на всю територію України, а одже, компанії, які отримали вказуну ліцензую, мають право виконувати роботи, що становлять предмет вказаного договору, у тому числі й на території Української ОТГ. Зважаючи на вищевикладене, просимо Вас виключити з тендерної документації вказану дискримінаційну вимогу. В іншому випадку будемо змушені звертатися в Дозоро та Моніторинг! Поясніть який дозвіл на обслуговуваній території Ви вимагаєте??? Ліцензія діє на всій території України!!

дискримінаційна вимога

27 апр. 11:54
Доброго дня, шановний Замовнику! У Вашій тендерній документації міститься вимога щодо кількості електромонтерів охоронно-пожежної сигналізації– 10 осіб. Дана вимога є дискримінаційною, оскільки відповідно п. 15 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, виконавці робіт з монтажу, підтримання експлуатаційної придатності (технічного обслуговування) систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, устаткування для передачі тривожних сповіщень повинні відповідати таким вимогам: електромонтер охоронно-пожежної сигналізації (електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв’язку, монтажник радіоелектронної апаратури та приладів) - не нижче 3-го розряду; налагоджувальник приладів, апаратури та систем автоматичного контролю, регулювання та керування (налагоджувальник контрольно-вимірювальних приладів та автоматики) - не нижче 4-го розряду. Кількість виконавців таких робіт повинна становити не менше двох осіб». Тобто відповідно до законодавства таких працівників має бути не менше 2х (1 електромонтер та 1 налагоджувальник). Звертаємо увагу, що законодавець встановлює конкретну межу для кількості працівників, і є не зрозумілим, чому Замовник забирає на себе законодавчі функції та встановлює свою межу. Для нас, як учасника, дана вимога є дискримінаційною, оскільки ми не маємо тої кількості працівників, яку на порушення законодавства встановив Замовник, проте здійснюємо свою діяльність відповідно до Ліцензійних умов (тобто маємо необхідну матеріально-технічну базу, кадровий склад у необхідній кількості виконавців робіт тощо). Замовник встановив дискримінаційну вимогу, в якій зазначив мінімальну кількість працівників, перейнявши на себе законодавчі функції, яка суттєво зменшує коло потенційних учасників закупівлі. Зважаючи на вищевикладене, ця вимога має бути виключена з Документації.

Информация о заказчике

Наименование:
Управління гуманітарного розвитку Української міської ради
Код ЕГРПОУ:
44050972
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 08720, Київська область, Обухівський район, м. Українка, пл. Шевченка Тараса, буд. 1