Аккредитованный участник электронной системы публичных закупок Украины Prozorro

Меблі для дому різні

Вопросы к закупке

Фотографії

13 мая 16:54 Есть ответ
Шановний Замовнику! В додатку 4 є вимога надати: 5.кольорове зображення кожної позиції не менше ніж з трьох ракурсів; Мусимо зауважити. що меблі, які є предметом закупівлі – можуть бути виготовлені Постачальником згідно вимог Замовника за індивідуальним замовленням, у точній відповідності з технічним завданням. Відповідно, до факту виготовлення меблів – зробити фото цих меблів або його вузлів неможливо фізично. Включення даної Вимоги Замовником дискримінує учасників, що є прямим порушенням діючого законодавства України в сфері публічних закупівель. Дана вимога може бути виконана тільки учасниками - виробниками серійних меблів, котрі тримають меблі на складі. Обмеження вільної конкуренції незаконними дискримінаційними вимогами до Учасника в тендерній документації – є прямим порушенням законодавства Замовником. Просимо Замовника вилучити дану вимогу з Тендерної документації задля уникнення непорозумінь та проведення закупівлі у чіткій відповідності до норм чинного законодавства та дотримуючись правил вільної конкуренції.

Ответ:

14 мая 09:41

Шановний учаснику! Звертаємо Вашу увагу, що тендерна документація не містить вимоги надати кольорові фото виробів, йдеться мова про кольорові зображення, що можуть бути виготовлені спеціальним програмним забезпеченням.

Плита ДСП

17 мая 12:58 Есть ответ
Дайте,будь ласка,колір ламінованої ДСП тому що різниця в Ціні найдешевшої та найдорожщої плити складає майже 400 гривень.

Ответ:

18 мая 15:41

Шановний учаснику, дякуємо за Ваше звернення! Умовами тендерної документації передбачено колір на вибір замовника.

Информация о заказчике

Наименование:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Код ЕГРПОУ:
00493706
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 03041, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15