Вопросы

багатофункціональні пристрої у комплекті, протяжно-листкові швидкісні сканери

Зарегистрируйтесь, чтобы поставить анонимный вопрос о закупке
Зарегистрироваться

Вопросы к закупке

1
Есть ответ
15 июн. 08:55
15 июн. 08:55
Шановний Замовник, Ви знаєте, що авторизаційний лист видає тільки виробник. Дистриб’ютор, представник не має не це право. Також, чи відомо Вам, що авторизаційний лист видається одному учаснику, а іншим буде відмова. Виробники пояснюють це так, вибачте проект вже захищений іншим учасником. Тому просимо внести зміни та убрати вимоги щодо авторизації або даний тендер дійсно прописаний під конкретного учасник, що є фактом порушення Заокну України «Про публічні закупівлі», ст. 5.

Ответ:

17 июн. 11:24

Доброго дня ! Наявність авторизаційного листа не є дискримінаційною вимогою по відношенню до інших суб'єктів господарювання та дає замовнику впевненість в постачанні товару належної якості, з подальшим гарантійним обслуговуванням уповноваженими сервісними центрами виробника на території України та зберіганням терміну гарантії. На даний момент не було зафіксовано жодних випадків про відмову в отриманні такого листа будь-якому потенційному учаснику процедури закупівлі.
1
Есть ответ
17 июн. 12:41
17 июн. 12:41
На даний момент не було зафіксовано жодних випадків про відмову в отриманні такого листа будь-якому потенційному учаснику процедури закупівлі. Ким не зафіксовано, Вами? А нами зафіксовано, ми звернулися, та отримали негативну відповідь.

Ответ:

17 июн. 13:33

Дякуємо за звернення ! Учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурі закупівлі на рівних умовах.

Информация о заказчике

Наименование:
Код ЕГРПОУ:
22883141
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 01044, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 36, м. Київ, 01044
Рейтинг:

Об этой компании еще не оставляли отзывов

Чтобы оставить отзыв про компанию и просмотреть её рейтинг, необходимо зарегистрироваться или войти в кабинет