Вопросы

Послуги з вивезення твердих побутових відходів за кодом ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Номенклатурна назва послуги - 90512000-9 - Послуги з перевезення сміття).

Зарегистрируйтесь, чтобы поставить анонимный вопрос о закупке
Зарегистрироваться

Вопросы к закупке

кількість контейнерів для ТПВ
Есть ответ
12 авг. 08:42
12 авг. 08:42
Шановний Замовнику, Пунктом 4 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі та Додатком 2 до оголошення визначений обсяг послуг 1100 м. куб. та адреси вивезення твердих побутових відходів. Однак в документації відсутня інформація про кількість контейнерів, що потребують вивезення (спорожнення). Відсутність вказаної інформації перешкоджає об’єктивному та точному розрахунку цінової пропозиції учасника. У зв’язку з цим просимо уточнити: 1) загальну кількість контейнерів для вивезення ТПВ, що будуть спорожнюватися, 2) кількість контейнерів за кожною адресою вивезення твердих побутових відходів, визначеною Додатком 2 до Оголошення.

Ответ:

12 авг. 14:44

Доброго дня, дякуємо за поставлене запитання. Технічні вимоги до предмета закупівлі викладені у Додатку 2 до оголошення. Відповідно до п. 2 Додатку 2 загальний обсяг відходів складає 1100 м. куб., а відповідно до п. 4.2. послуги надаються Учасником власними силами, спеціально обладнаними транспортними засобами, з періодичністю і в об’ємах, які визначає Замовник. Пунктами 4.3. та 4.4. Додатку 2 встановлено, що періодичність збору та вивезення відходів: робочі, вихідні та святкові дні – протягом 6 годин з моменту надходження заявки від Замовника, а вивезення ТПВ здійснюється Учасником за попередньою заявкою Замовника. Специфіка зони обслуговування (збільшення обсягів відходів у весінній та осінній період) потребує можливості Учасника надати одночасно від 1 до 2 транспортних засобів та до 10 контейнерів для збирання та вивозу твердих побутових відходів з різних населених пунктів, які знаходяться на значній відстані один від одного: смт Авангард, с. Прилиманське, с. Нова Долина. Звертаємо Вашу увагу, що Замовник має на балансі спеціалізований транспортний засіб, яким здійснює самостійне вивезення твердих побутових відходів з адрес, що визначені умовами Додатку 2 до оголошення. Разом з тим, протягом календарного року спеціалізований транспортний засіб Замовника, потребує регулярного технічного обслуговування, а інколи поточного ремонту, що унеможливлює регулярний вивіз ТПВ. Таким чином, для повноцінного забезпечення потреб громади у вивозі сміття, Замовник оголосив відповідну закупівлю. Враховуючи неможливість спрогнозувати період ремонтних робіт, Замовник спеціально не зазначив графік вивозу ТПВ, а встановив умову відповідно до якої вивіз відходів буде здійснюватись за заявкою Замовника. При цьому об'єм відходів також є орієнтовний, та буде залежати від періоду, протягом якого транспортний засіб замовника буде знаходить на ремонті. Разом з тим, на Ваше прохання надаємо відповіді на поставлені запитання: 1. Загальну кількість контейнерів для вивезення ТПВ, що знаходяться за адресами - 52 од. 2. Кількість за кожною адресою, в розрізі населених пунктів: Смт. Авангард, Овідіопольський р-н.: вул. Центральна, 18 - 6 од., вул. Центральна, 22 - 6 од., вул. Центральна, 23 - 6 од., вул. Нижня, 24 - 1 од., вул. Ангарська, 6 - 2 од., вул. Молодіжна, 10 - 1 од., вул. Добрянського, 26а Авангардівський навчально-виховний комплекс І ступеню - 1 од. с. Прилиманське, Овідіопольський р-н.: вул. Центральна, 103 - 3 од.; вул. Центральна, 119 - 2 од.; вул. Центральна, 117- 2 од.; вул. Оборонна, 48 - 2 од.; вул. Нижня, 120 - 3 од.; вул. Центральна, 127 (Прилиманська загальноосвітна школа І-ІІІ ступеню) - 4 од. с. Нова Долина, Овідіопольський р-н.: вул. Крупської 1А - 3 од.; вул. Вишнева, 23 - 3 од.; вул. Зелена 1А - 4 од.; вул. Крупської 14 - 3 од.

Информация о заказчике

Наименование:
Код ЕГРПОУ:
22453038
Веб сайт:
Не указано
Адрес:
Україна, 67806, Одеська область, Одеський р-н, селище міського типу Авангард, ВУЛИЦЯ НИЖНЯ, будинок 24
Рейтинг:

Об этой компании еще не оставляли отзывов

Чтобы оставить отзыв про компанию и просмотреть её рейтинг, необходимо зарегистрироваться или войти в кабинет