Обратите внимание! Мы меняем название: вскоре Zakupki.Prom станут Zakupivli.Pro

Вопросы

Паперові рушники, папір туалетний ТМ "ОБУХІВ 65" та V складання ДК 021:2015 – 33770000-8 - Папір санітарно-гігієнічного призначення

Зарегистрируйтесь, чтобы поставить анонимный вопрос о закупке
Зарегистрироваться

Вопросы к закупке

Еквівалент
Есть ответ
24 янв. 16:33
24 янв. 16:33
Чи буде розглядатись еквівалент зазначених технічних умов, наприклад: ТУ У 17.1-05509659-033:2013? (який використовується для виготовлення продукції) Якщо ні, то взяти участь можна лише з продукцією одного виробника, що є дискримінацією. Ми, як виробник паперу туалетного та рушників паперових, використовуємо сировину іноземного походження і вона відповідає ISO, а не Технічним умовам України.

Ответ:

26 янв. 15:40

Вимога, викладена у закупівлі паперових рушників, паперу туалетного ТМ «ОБУХІВ 65» та V складання код ДК 021:2015:33770000-8 - Папір санітарно-гігієнічного призначення, номер у Prozorro UA-2023-01-20-013270-а розглянута. Відповідно п. 28 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. №1178, тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) з урахуванням цих особливостей. Згідно з п. 3 ч. 2 ст. 22 Закону у тендерній документації зазначаються відомості про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі з урахуванням вимог, визначених ч. 4 ст. 5 цього Закону. У пункті 6 (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики) розділу IІІ Інструкції з підготовки тендерної пропозиції тендерної документації визначено вимоги щодо відповідності товару, що пропонується учасником технічним та якісним характеристикам товару, що закуповується. Зокрема, згідно пункту 6.1. тендерної документації «Учасники процедури закупівлі повинні надати у складі тендерних пропозицій документи, що підтверджують відповідність пропозиції учасника якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником згідно Додатку 1 до тендерної документації та розмістити в ЕСЗ Додаток 1 тендерної документації щодо відповідності вимог товару що пропонується якісним вимогам до товару». Згідно пункту 6.3. тендерної документації «З метою дотримання законодавства про захист економічної конкуренції, учасник може враховувати еквівалент або аналог за умов повної відповідності технічним, якісним та іншим характеристикам товару визначених цією тендерною документацією, тому всі посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, слід читати з виразом «або еквівалент». Тендерні пропозиції учасників розглядатимуться відповідно до умов тендерної документації.

Информация о заказчике

Наименование:
Код ЕГРПОУ:
01993730
Веб сайт:
Адрес:
Україна, 03037, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
Рейтинг:

Об этой компании еще не оставляли отзывов

Чтобы оставить отзыв про компанию и просмотреть её рейтинг, необходимо зарегистрироваться или войти в кабинет